Logistika ja ekspordi käsiraamat

Ettevõte saab konkurentsieelise, kui suudab täpselt ja kiiresti täita klientide tellimusi ning seejuures tõhusalt kulusid kontrollida.

Logistika ja ekspordi käsiraamat“ on ainus valdkonda põhjalikult analüüsiv käsiraamat Eestis, mis pakub ettevõtjatele neli korda aastas uut ja olulist infot. Käsiraamat on mõeldud abistama ettevõtete juhte, logistika-, müügi- ja ekspordijuhte, logistika- ja müügispetsialiste, teenindus- ja laojuhte, kahjukäsitlejaid ja juriste nende praktilises tegevuses väliskaubanduse ja logistika valdkonnas.

Käsiraamat annab ülevaate logistika juhtimisest ja valdkonna arengust, siit saab nõu, kuidas logistikat paremini korraldada, kulusid vähendada ja varusid planeerida. Olulised valdkonnad on uuendused infotehnoloogias, laomajandus, tollikorraldus, transpordiliikide analüüs ja võrdlus, kindlustus ja kahjukäsitlus jm. Raamatus on palju praktilisi näiteid, lisasid kontroll-lehtedega ning kasulikke viiteid ja linke. Tekstide autorid on kogenud spetsialistid.

Äritegevus ja tarneahela juhtimine on ammu ületanud Eesti piirid, seega käsitleb raamat paljusid ekspordi ja väliskaubandusega seotud teemasid. Käsiraamat annab eksportivale ettevõttele olulist infot turule sisenemiseks ja edukaks laienemiseks. Ettevõtete ekspordijuhid ja kaubandusorganisatsioonide (EAS, Rootsi–Eesti kaubanduskoda jt) spetsialistid analüüsivad turule sisenemise valukohti, turu-uuringute tegemise nüansse, partnerite leidmise võimalusi ja muud.

Analüüsime Eesti ettevõtjatele huvipakkuvaid välisturge, andes eksportijale konkreetse turu kohta vajalikud ja huvitavad teadmised.

Tagasisidet andes toovad ettevõtjad välja  raamatut iseloomustavat kolm olulist märksõna:

  • kompaktsus – oluline info logistika ja väliskaubanduse kohta ühes kohas;
  • praktilisus – lihtne kasutada ja palju näiteid ettevõtjate kogemuste põhjal, igas täienduses praktilised lepingud või muud olulised dokumendinäidised;
  • uudsus – käsiraamat on pidevalt ajakohane ja käsitleb majanduskeskkonnas aktuaalseid teemasid.

Näidiskäsiraamatust saate vaadata käsiraamatute rakendust samal kujul, nagu seda näevad sisseloginud kasutajad:
sisene näidiskäsiraamatusse.

Mida sisaldab aastane litsents?

  • ligipääsu veebikeskkonnale
  • võimalust kasutada elektroonilist nõuandekeskust
  • kiirköitja põhimõttel paberväljaannet
  • kord kvartalis paberväljaande uuendusi 
  • igakuist elektroonilist uudiskirja Õigusuudised.